Magnetostymulacja BEMER 3000 a choroba Parkinsona

Horst Michaelis - AFB

Najczęstszą przyczyną syndromu Parkinsona jest przez arteriosklerozę zmniejszone ukrwienie mózgu, a tym samym niedobór tlenu. Przez to w określonych strefach mózgu nie produkuje się już wystarczająco dopaminy (Dopamin), co w końcu doprowadza do zaburzeń koordynacji neuromięśniowej i powoduje typowe objawy.

Trzy charakterystyczne symptomy określa się jako parkinsontrias: stężenie mięśni (Rigor), lekko faliste drżenie (Tremor), i unieruchomienie (Akinese). Ponadto obserwuje się drobny chód z przechyleniem do przodu, tzw. twarz maskową i zakłócenie mowy. Na podstawie tych symptomów zakłada się często ubytek inteligencji, przeważnie jednak duchowa sprawność jest zupełnie normalna.

Udowodniono naukowo, że impuls Bemera poprawia ukrwienie, nasycenie tlenu i właściwości przepływowe (lepkość) krwi, oraz podwyższa ciśnienie cząstkowe tlenu. Poprzez aktywizację śródbłonowo sterowanego systemu tlenku azotu naczyń dochodzi do delikatnego rozszerzania naczyń krwionośnych i poprzez pobudzanie mechanizmów organizmu, które chronią naczynia, można postęp arteriosklerozy wyraźnie spowolnić. Przez pola elektromagnetyczne dochodzi poprzez hiperpolaryzację przy płytce ruchowej do podwyższenia progu bólowego, a tym samym do pozytywnego wpływu na symptomy Rigor (stężenie mięśni) i Akinese (unieruchomienie).

Impuls Bemera poprzez aktywizację przemiany materii w całym organizmie powoduje nie tylko poprawę ogólnego samopoczucia fizycznego i psychicznego, ale poprzez najróżniejsze mechanizmy oddziaływanie wspiera również przemianę materii mózgu. Globalnie można w ten spos6b osiągnąć poprawę koordynacji nerwowo mięśniowej i zmniejszenie błędnych działań neurologicznych pacjenta.

Dla leczenia syndromu Parkinsona BEMERem 3000 zalecamy stosowanie rano i raz w ciągu dnia programu podstawowego a wieczorem przed spaniem stopień 1. Jako terapie uzupełniającą można by stosować zażywanie koncentratu Aloe Vera, oraz zasadowo działających substancji mineralnych dla odkwaszania tkanki i poprawy terapeutycznej reaktywności. Przy wyraźnej symptomatyce zaleca się dodatkową terapię tlenową. Należałoby przeprowadzić oczyszczenie organizmu z ciężkich metali (amalgan!). Przez lekarzy udokumentowane studium stosowania, prowadzone pod kierunkiem AFB, dotąd przedstawiło tylko pojedyncze udokumentowane przypadki, co jeszcze nie pozwala na reprezentatywną ocenę. Jednak u leczonych pacjentów zasadniczo stwierdzono poprawę samopoczucia ogólnego jak i sprawności chodu. Parkinson wymaga terapii długofalowej, tzn. do pierwszych oznak poprawy potrzeba kilku tygodni ciągłej terapii.



Po wszelkie informacje zadzwoń lub napisz:

Mariusz Ostachowski

telefon 0 602 33 55 11

mail rubikon@home.pl

Tel. stacjonarny: 058 5527530

do_gory Góra strony